W przedszkolu gościliśmy pana Kamila Ł. ratownika medycznego, tatę Oli z gr. Motylki. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Przedszkolaki uczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób wzywać pomoc. Dzieci poznały numery telefonów ratunkowych oraz dowiedziały się w jaki sposób rozmawiać przez telefon z dyspozytorką. Nasz pan ratownik zwrócił również uwagę na bezpieczeństwo podczas zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zadawały pytania dotyczące m.in. zachowania się podczas skaleczeń oraz chciały wiedzieć, jaką szkołę należy skończyć, by móc wykonywać w przyszłości zawód ratownika medycznego. Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.

ratownik

Informujemy Rodziców, że od dnia 16.04.2019r.
Przedszkole Publiczne Nr 33 w Rzeszowie
zawiesza strajk i będzie funkcjonować w trybie normalnym do odwołania.
Komitet Strajkowy i Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 33 w Rzeszowie DZIĘKUJĄ wszystkim Rodzicom za okazaną WYROZUMIAŁOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ I WSPARCIE!!!

NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 33 ROZPOCZYNAJĄ STRAJK OD 8 KWIETNIA 2019 R. BEZTERMINOWO

Drodzy Rodzice!
Informuję, że akcja strajkowa w dalszym ciągu jest kontynuowana, jednakże organizujemy opiekę dla najbardziej potrzebujących dzieci.
O dalszym rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.
 Serdecznie dziękuję za okazywane zrozumienie, cierpliwość i solidaryzowanie się pomimo trudności.
dyrektor Grażyna Grześko

W dniu 29 kwietnia dziewczynki z grupy "Biedronki" i "Motylki" wzięły udział w II Edycji Międzyprzedszkolnego Przeglądu Piosenki pt. ,,Przedszkolaki śpiewają" – „Utwory muzyczne z bajek i baśni". Organizatorem było Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie. Do występu przygotowywały panie B. Dąbek i J. Głusiec. Po pięknym występie, dziewczynki zostały nagrodzone brawami oraz dyplomami i upominkami. Gratulujemy naszym solistkom!!!

Przechwytywanie