W dniu 24.02.2020 odbędzie się koncert piosenki angielskiej dla całego przedszkola w wykonaniu grupy "Pszczółek". Celem koncertu jest promowanie języka angielskiego wśród dzieci przedszkolnych. Dzieci przygotowały p. Katarzyna Sawicka- nauczciel języka angielskiego w naszym przedszkolu oraz p. B. Dąbek.

angielski

W tym miesiącu Żółwiki wraz z Klubem Kolorowego Podróżnika odwiedziły Niemcy. Kolega Helmut oprowadził nas po najciekawszych niemieckich zabytkach, zapoznał nas z muzyką słynnych kompozytorów niemieckich- Ludwikiem Van Bethovenem i Janem Sebastianem Bachem oraz przpomnial baśnie słynnych barci Grimm. Dużą atrakcją były także własnorecznie wykonane faworki. Wszystkie dzieci doskonale radziły sobie z ich przeplataniem. Na koniec każdy zjadł je ze smakiem a także częstowaliśmy nimi rodziców. Następna podróż już za miesiąc. Ciekawe, gdzie tym razem wyruszymy?

niemcy

W piątek 10.01.2020 w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. W programie mnóstwo atrakcji i dosknała zabawa dla wszystkich przedszkolaków. Serdecznie prosimy o przygotowanie dzieciom ciekawych strojów karnawałowych.

bal kar