Get Adobe Flash player

Po ogromnym sukcesie ostatniej edycji Festiwalu Nauki, który odbył się w 2017 roku, Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza", wspólnie z Partnerami ma przyjemność poinformować, że w dniach  20 – 21 września 2019 odbędzie się kolejna, trzecia odsłona tej jednej z największych imprez popularnonaukowych w kraju pod nazwą Podkarpacki Festiwal Nauki. Pierwszy dzień Podkarpackiego Festiwalu Nauki czyli 20 września dedykujemy szkołom podstawowym i średnim, natomiast drugi dzień będzie dostępny dla wszystkich zwiedzających.

Z racji tego, iż w poprzednich edycjach, które organizowane są co dwa lata, zainteresowanie szkół festiwalem było dużo większe niż liczba dostępnych miejsc, to także i w tym roku, na dzień dla szkół tj. 20 września, obowiązywać będzie rejestracja, której harmonogram podajemy poniżej:

03.09.2019 – start rejestracji szkół (formularz online na stronie festiwalu – zakładka Dla szkół)

10.09.2019 – zakończenie rejestracji dla szkół

Do 12.09.2019 – potwierdzenie kwalifikacji na wydarzenie

Więcej informacji znajdą Państwo także na stronie www.podkarpackifestiwalnauki.pl

festiwal nauki

Copyright © 2013. All Rights Reserved.