Dzieci z grupy "Motylki" w ramach prężnie działajacego w naszym przedszkolu Klubu Smakosza, przygotowywały koktajle owocowo- warzywne. Dzieci poznały nie tylko zdrowe właściwości tych przysmaków, ale również dowiedziały się w jaki sposób można bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych. Wspólnie przygotowaliśmy warstwowy koktajl malinowo- brzoskwiniowy z kruszonymi bezami oraz smoothie z jarmużu, kiwi i bananów. Dzieci swoimi specjałami częstowały rodziców, kolegów i koleżanki z całego przedszkola. Zapraszamy do galerii.

koktajle

Dzieci z grupy Biedronek przygotowały smakowite owocowe przekąski. Wspólnie zrobiły sałatkę owocową, owocowe szaszłyki i jesienne jeże. Na kolorową degustacje "Biedronki" zaprosiły rodziców i dzieci z innych grup. Było smacznie, zdrowo i kolorowo. Zapraszamy do galerii.

owoce