Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy. Jest ona dostępna tutaj Staramy się o jej systematyczną aktualizację.

dzungla

Każdy przedszkolak o tym wie, że owoce i warzywa warto jeść. Dlatego też dzieci z grupy Dżungla pod koniec tygodnia nauki o soczystych owocach i smacznych warzywach wykonały pyszną i zdrową sałatkę owocową. Po umyciu owoców, odpowiednich przyborów kuchennych oraz naszych własnych rączek ochoczo zabraliśmy się za krojenie. Nasza sałatka wykonana była z gruszek, jabłek, winogron, pomarańczy, oraz śliwek. Następnie wrzuciliśmy wszystkie owoce do dużej miski, wymieszaliśmy... i zjedliśmy ją z apetytem. Smakowała tym lepiej, że wykonaliśmy ją własnoręcznie. Z pewnością to nie ostatnia potrawa, którą wspólnie przygotowaliśmy.

TEMATY TYGODNIOWE DLA GR. I "DŻUNGLA" NA LUTY:

Tydzień I: Zabawy na śniegu

Tydzień II: Wyprawa do dziekiej dżungli