Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy. Jest ona dostępna tutaj. Staramy się o jej systematyczną aktualizację.

motylki1

Motylki w teatrze Maska

Dnia 8 grudnia przedszkolaki z  grupy Motylków oraz Żółwików od samego rana były mocno podekscytowane.  Po śniadaniu wyjechały do Teatru „Maska” na spektakl pt. „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”. Zaciekawienie towarzyszyło dzieciom aż do rozpoczęcia przedstawienia i opowiadało o życiu św. Franciszka, który wędruje po świecie i spotyka ludzi oraz zwierzęta.  Spektakl doskonale wpasował się w czas oczekiwania na święta.

Byłem w teatrze, byłem w teatrze

i zapomniałem o świecie całym.

Bo tam na scenie wszystko bogatsze,

świat zza kurtyny ma blask wspaniały!...”

Czesław Janczarski

maska

Spotkanie z Malarką

W piątek 22.09.2017 dzieci z grupy Motylki i Żółwiki gościły zaprzyjaźnioną z przedszkolem artystkę- malarkę Panią Ireną Żak- Hałdys Na samym początku dzieci obejrzały wystawę prac i przeprowadziły wywiad z gościem. Następnie wspólnie z artystką namalowały obraz "Lato", który jest uzupełnieniem naszej galerii pt.: "4 pory roku". Spotkanie upłynęło w ciepłej i radosnej atmosferze. Zapraszamy do galerii zdjęć.

TEMATY TYGODNIOWE DLA GR. V "MOTYLKI"  NA GRUDZIEŃ:

Tydzień I: Świąteczna pocztówka
Tydzień II: Choinkowe ozdoby
Tydzień III: Spotkania przy wigilijnym stole
Tydzień IV: Zima już, czapkę na głowę włóż!