Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy. Jest ona dostępna tutaj. Staramy się o jej systematyczną aktualizację.

wiewiorki1

W dniu 13.10.2017r. Grupa Wiewiórki i Pszczółki wzięła udział w spotkaniu z pisarką Stanisławą Bełch, które odbyło się w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie. Spotkanie odbyło się z okazji szóstych urodzin bohaterów książeczek "Snip i Kocio".

Autorka opowiedziała skąd się wzięli bohaterowie jej utworów i zapoznała dzieci z cyklem jej książeczek. Z tej okazji przedszkolaki przebrały się za kotki, przygotowały prezenty dla Snipa i Kocio oraz zaśpiewały piosenkę.
Z tej okazji bardzo dziękujemy za miłe spotkanie Pani Stanisławie Bełch. Zapraszamy do galerii.

pisarka

TEMATY TYGODNIOWE DLA GR. VII- WIEWIÓRKI NA PAŹDZIERNIK:

Tydzień I: Pokochaj warzywa, bo w nich witamin moc się skrywa
Tydzień II: Kolorowy las na spacery zaprasza nas
Tydzień III: Podniebni mistrzowie czyli wędrówki ptaków
Tydzień IV: Jeśli zwierzątko w domu masz, musisz o nie bardzo dbać