Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy. Jest ona dostępna tutaj. Staramy się o jej systematyczną aktualizację.

pszczolki3

Pszczółki i Wiewiórki w „Zagrodzie Szmer"
29 września grupy: VII „Wiewiórki" i VIII „Pszczółki" były na edukacyjnej wycieczce w „Zagrodzie Szmer" koło Lutczy. W tym magicznym miejscu na łonie natury dzieci powitały Panią Jesień podczas gier i zabaw, tj.„Dyniobranie", „Toczenie wielkich dyń", „Usiądź na dyni". Tego dnia starszaki nauczyły się tradycyjnego sposobu szatkowania i kiszenia kapusty. Dodatkową atrakcją dla dzieci była przejażdżka bryczką i pociągiem po okolicy zagrody oraz gry i zabawy na drewnianym placu zabaw.

szmer

TEMATY TYGODNIOWE DLA GR. VIII- PSZCZÓŁKI NA PAŹDZIERNIK

Tydzień I: Idzie lasem Pani Jesień
Tydzień II: Zdrowe odżywianie jest teraz w modzie, szukaj witamin w naszym ogrodzie