W związku z wejściem w życie nowych przepisów RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 33 w Rzeszowie.
Inspektorem ochrony danych jest:
Wioletta Rozesłaniec
Szczegółowe informacje związane z RODO

Przypominamy, że wszystkie nieobecności dzieci należy zgłaszać do Intendentki przedszkola, Pani Elżbiety Staszczak najpóźniej w dniu nieobecności dziecka w godzinach od 7.30 do 7.45 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr tel. 17 748 24. W przypadku nie zgłoszenia do intendentki nieobecności zostaną Państwo obciążeni kosztami posiłków.

Dokonując opłaty za przedszkole rodzic (opiekun prawny) wykonuje dwa przelewy do 10-go dnia każdego miesiąca.

Proszę nie przekraczać tego terminu!!

1 przelew- na rachunek nr  56 1020 4391 0000 6302 0144 8075

W tytule prosze napisać: imię i nazwisko dziecka, gr....., za pobyt

Kwotę do tego przelewu będą mieć Państwo na tablicy ogłoszeń. Proszę nie zaokrąglać tej kwoty, wpłacać tyle ile jest na wykazie!

Za pobyt płacą Państwo "z dołu" po zakończeniu miesiąca.

2 przelew- na rachunek nr  61 1020 4391 0000 6102 0144 8083

W tytule prosze napisać: imię i nazwisko dziecka, gr....., za posiłki

Na ten rachunek wpłacają Panstwo 60 zł do 10-go dnia każdego miesiąca

(zachęcam do wykonania polecenia przelewu stałego w swoim banku).

Za posiłki płacą Państwo "z góry". Kwota 60 zł będzie rozliczana dokładnie wg tzw. "wsadu do kotła".

Ewentualne nadpłaty/ zaległości będą przechodzić na kolejny miesiąc.